امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75039
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، اهالی تئاتر بارها و بارها طی اجراهای خیریه به مدد افراد مبتلا به بیماری سرطان شتافته‌اند. حال این روزها هنرمندی که روزی ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، اهالی تئاتر بارها و بارها طی اجراهای خیریه به مدد افراد مبتلا به بیماری سرطان شتافته‌اند. حال این روزها هنرمندی که روزی برای کودکان سرطانی پانتومیم اجرا کرده بود، امروز بر روی تخت بیمارستان فیروزگر با سرطان کبد می‌جنگد. بهرام ریحانی یکی از برجسته‌ترین هنرمندان پانتومیم کشورمان از 12 اسفند ماه از بیماری خود مطلع می‌شود اما به دلیل این کام اطرافیان خود را تلخ نکند تا پایان ایام نوروز دیگران را از این موضوع مطلع نمی‌سازد.

وی باید حدود 12 دوره شیمی درمانی شود و تا به حال سه دوره از آن سپری کرده است.

بیش از یک هفته است که موضوع بیماری بهرام ریحانی توسط رسانه‌های مختلف اطلاع رسانی شده است اما هنوز هیچ یک از مدیران معاونت هنری وزارت ارشاد و اداره‌کل هنرهای نمایشی نه تنها به دیدار وی نرفتند بلکه حتی تماس تلفنی را با وی برقرار نکردند.

این در حالی است که مدیران تازه وارد به معاونت هنری و مرکزهنرهای نمایشی در بدو ورود خود دیدارهای تبلیغاتی را با برخی هنرمندان داشتند اما گویا وضعیت هنرمندی همچون بهرام ریحانی ارزش زیادی برای آنها ندارد.

برای اطلاع مسئولان معاونت هنری و وزارت ارشاد باید گفت که بهرام ریحانی هنرمندی است که طولانی‌ترین نمایش ایران را به مناسبت انتخاب اصفهان به عنوان پایتخت جهان اسلام از تهران تا اصفهان اجرا کرد. وی همچنین در روز خلیج فارس طولانی‌ترین نمایش کشور را در سواحل خلیج فارس به اجرا گذاشت و پس از مرگ سه کوهنورد ایرانی در کوه های سر به فلک کشیده هیمالایا به یاد آنها به قله دماوند صعود کرد و در آنجا به یاد این سه کوهنورد اجرای پاتومیم کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها