امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75047
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
به‌گزارش خبرنگار سینمایی فارس فیلم مهمونی کامی قرار است به‌زودی توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد توزیع و تبلیغات آن شروع شود. بنابراین گزارش این ...

به‌گزارش خبرنگار سینمایی فارس فیلم مهمونی کامی قرار است به‌زودی توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد توزیع و تبلیغات آن شروع شود.

بنابراین گزارش این فیلم که موضوع و شکلی حرمت شکنانه دارد و درباره روابط نامشروع میان چند دختر و پسر است، یکی از فیلم های بحث برانگیز سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بود که اگر‌چه مجوز ساخت از وزارت ارشاد گرفت اما بعلت محتوای نامناسب آن نتوانست پروانه نمایش بگیرد و در جشنواره حاضر شود.

«مهمونی کامی»پیش از این قرار بود اکران عمومی گرفته و در سینما به نمایش درآید.اما شکل روایت و موضوع و ساختار فیلم به‌اندازه‌ای با اخلاق و هنجارهای جامعه مغایر بود که مسؤلین بدون اکران سینمایی تصمیم گرفته‌اند فیلم را روانه شبکه نمایش خانگی کنند.

بنابراین گزارش اگرچه شبکه نمایش خانگی هم از لحاظ کمیت مخاطب و هم از نظر میزان تاثیرگذاری بر جامعه بسیار موثرتر از سینماست اما متاسفانه  خبر ورود این فیلم و سیل فیلم‌های نامتناسب در شبکه نمایش خانگی نشان می‌دهد مسولین هنوز یا اهمیت این بخش پی نبرده‌اند و یا اتفاقات خطرناکی برای فرهنگ‌و‌هنر در جریان است.

فیلم مهمونی کامی به نویسندگی علی احمدزاده و مانی باغبانی ساخته شده است و بازیگرانی چون نازنین فراهانی، مینا ساداتی، میسا مولوی، مهدی کوشکی و پگاه آهنگرانی در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم داستان گروهی از دختران بی‌بند و بار است که بعد از تفریح و عیش و نوش در شمال، حالا همگی برای حضور در یک پارتی عازم تهران هستند.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار