امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75052
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
«علیرضا سبط احمدی» تهیه کننده سریال «خوب، بد، زشت» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه‌سازی در ایام نوروز یا مناسبت‌های مختلف سال ...

«علیرضا سبط احمدی» تهیه کننده سریال «خوب، بد، زشت» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه‌سازی در ایام نوروز یا مناسبت‌های مختلف سال مثل رمضان و محرم بیننده‌هایی از جنس خود را می‌طلبد، ما در ایام نوروز باید کاری را برای مردم بسازیم که بتواند لحظاتشان را شادتر کند، من فکر می کنم «خوب، بد، زشت» و تمام سریال هایی که در این ایام برای سیما ساخته شد از این دست آثار بود .

وی ادامه داد: نوروز 93 نکته بارزی که وجود داشت این بود که هر کدام از سریال‌ها علاوه بر شاد و مفرح بودن، روح و هوای تازه‌ای را در جامعه پراکنده بودند، «خوب، بد، زشت» هم از جنس طبقه متوسط بود و تلاش کردیم در آن آدم‌هایی را به تصویر بکشیم که در زندگی روزمره ما وجود دارند.

سبط احمدی گفت: ما از طبقات مختلف جامعه در«خوب،بد، زشت» نماینده داشتیم، در این اثر پورامجد نماینده طبقه مرفه جامعه بود و بر خلاف تصویر رایجی که از این قشر در آثار نمایشی نشان داده می شود، صاحب خانواده ای متفکر که ما به همه قواعد و خط و مشی های ایرانی و اسلامی پایبند بودند اما اشتباهاتی هم داشتند که پسرشان را از آنها دور کرده بود.

او ادامه داد: در این سریال شخصیت «بهنوش» را داشتیم که با فعالیت نادرست در دنیای مجازی و تحت تاثیر پدیده هایی مثل فیس بوک و ماهواره، مسیر زندگی خود و همسرش را به خطر انداخته و بهادرنماینده بسیاری از جوان های امروز، جوان هایی که به اصطلاح خارج می زنند اما ذاتا خلاف نیستند و فقط باید زندگی آنها در مسیر درست خودش قرار بگیرد.

این تهیه کننده گفت: آدم های قصه ما واقعی هستند و وقتی کاری با این ویژگی ساخته می شود طبیعتا باید مردم با ان ارتباط برقرار کنند و خوشبختانه این اتفاق افتاد.

سبط احمدی گفت: دائم با مردم در ارتباط هستم و نظر آن ها درباره «خوب، بد، زشت» جویا می شوم، خوشبختانه در این ایام دیدم که مردم با سریال ما ارتباط بسیار خوبی برقرار کردند و خوشحالم که دیدم بیننده های بسیاری از طبقات مختلف جامعه داشتیم.

وی ادامه داد: البته این از توانمندی نویسنده و کارگردان هم بود که توانستند لحظات شاد و مفرحی را در قالب این سریال به وجود بیاورد.

سبط احمدی گفت: این که سریال توانسته با افراد مختلف جامعه ارتباط برقرار کند نتیجه توجه ویژه آن به حرمت خانواده و کرامات انسانی است، ما در این قصه آدم هایی را به تصویر کشیدیم که با پذیرفتن اشتباهات خود و تلاش برای اصلاح آنها بنیان خانواده را مستحکم تر کردند.

تهیه کننده سریال نوروزی «خوب، بد، زشت» ادامه داد: برای نخستین بار به واکاوی موضوعاتی نشستیم که در صدا و سیما و بخش های مختلف سینمایی و تلویزیونی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند ، موضوعاتی مثل همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و درگیر شدن خانواده ها با معضلاتی که مسیر زندگی جوانان را تغییر می دهد.

سبط احمدی گفت: به همه همکارانم که در ایام نوروز کار کردند، آقای مقدم، آقاخانی، مهام و .. خسته نباشید می گویم ، ما به یاری هم توانستیم فضای مختلفی در شبکه های سیما به وجود بیاوریم که هر کس با هر سلیقه ای بتواند پای تلویزیون بنشیند و کار مورد علاقه خود را ببیند، این اتفاق بسیار خوبی است که خوشبختانه در نوروز 93 افتاد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار