امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75057
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات اعضای پیشین شورای عالی سینمای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات اعضای پیشین شورای عالی سینمای ایران(داوود میرباقری،مسعود جعفری جوزانی،احمد نجفی،جمال شورجه،مسعود ده نمکی و محسن علی اکبری) طی احکام جداگانه‌ای ،اعضای جدید این شورا را منصوب کرد.

برهمین اساس،مسعود جعفری جوزانی،خسرو سینایی،پرویز پرستویی،منوچهرمحمدی،احمد رضا درویش،سید رضا میرکریمی وفرهاد توحیدی به عنوان اعضای جدید شورای عالی سینمای ایران از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی حکم خود را دریافت کردند که فرهاد توحیدی و سید رضا میرکریمی به نمایندگی از خانه سینما در شورای یاد شده حضور دارند.

 در متن حکم وزیر به اعضای شورای عالی سینمای ایران آمده است:«نظر به دانش ،تجربه و جایگاه رفیع جناب عالی در میان اصحاب سینمای کشور و به استناد مصوبه 163934/42175 هیأت محترم وزیران ،به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان «عضو شورای عالی سینمای ایران» منصوب می‌شوید.

سینمای افتخار آفرین کشورمان نماد ارزش های اسلامی و ایرانی است و چشم امید صاحبان اندیشه‌های ناب و اصیل جهان،بدان دوخته شده است.در فضای سرشار از امید کنونی ،شورای عالی سینما می‌تواند منشاء ایجاد عزم و اراده ملی برای ارتقای این هنر ارزشمند و حل مشکلات و چالش‌های پیش رو باشد.

موفقیت روز افزون جناب عالی را در خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین از خداوند متعال خواستارم».

به گزارش فارس، مسعود جعفری جوزانی در دوره گذشته نیز عضو شورای عالی سینما بود و سیدرضا میرکریمی عضو شواری پروانه نمایش دوره جدید نیز هست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار