امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75066
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدعلی کشاورز که مدتی است از مشکلات جسمی ناشی از بیماری رنج می‌برد، پس از دریافت خبر اجرای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدعلی کشاورز که مدتی است از مشکلات جسمی ناشی از بیماری رنج می‌برد، پس از دریافت خبر اجرای ویژه این اثر نمایشی برای کمک به هنرمندان بیمار و به منظور تشویق هر چه بیشتر مردم و هنرمندان پیامی در این ارتباط منتشر کرد که در ادامه می‌آید.

افرادی که در حوزه تئاتر مشغول به فعالیت هستند، رسالت بزرگی برای حمایت از جامعه برعهده دارند که باید در این خصوص با حفظ اخلاق کوشا باشند. این گروه باید در جامعه دست به دست یکدیگر بدهند تا اگر مشکلی برای تک تک افراد ایجاد شده برطرف شود.

بیماری، کسالت و خانه نشین شدن ممکن است برای هر فردی اتفاق بیافتد. وظیفه مردم و هنرمندان این است که در لحظات سخت، کنار یکدیگر باشند و به داد هم برسند.

با خبر شدم فردا چهارشنبه (20 فروردین ماه) گروه اجرایی نمایش «من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟» در نظر دارد تمام عواید حاصل از اجرای این نمایش در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر را به صندوق حمایت از هنرمندان مبتلا به بیماری اختصاص دهد.

من به نوبه خود از هموطنان عزیز و شریف می‌خواهم از چنین حرکت‌های اجتماعی و خداپسندانه حمایت کنند و به کارگردان و گروه اجرایی این نمایش خدا قوت می‌گویم.

امیدوارم چنین اجراهایی در میان هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر رواج پیدا کند.

نمایش «من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟» به کارگردانی روح‌الله جعفری، ساعت 19:30 روز چهارشنبه (20 فروردین ماه) در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر و به منظور حمایت از هنرمندان مبتلا به بیماری روی صحنه می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار