امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75067
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره‌های موضوعی کارگروه کودک و نوجوان، محورهای این بخش شامل وقایع مربوط به زندگی امام رضا(ع)، کرامات آن حضرت و وقایع مربوط به زندگی پیروان آن حضرت از ابتدا تاکنون مشخص شده است.
بر همین اساس، این جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می‌شود که در بخش اصلی نوجوانان 12 تا 17 ساله می‌توانند با ارسال فیلم اجرای نمایش‌های عروسکی در لوح فشرده شرکت کنند.
در عین حال در بخش جنبی مربیان و کارشناسان در زمینه نمایشنامه‌نویسی و نوجوانان در حوزه نمایشنامه‌خوانی می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره سراسری می‌توانند آثار خود را به دفتر اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خود ارسال تا در صورت تایید تا 15 مرداد 93 به دبیرخانه مرکزی مستقر در معاونت فرهنگی تهران ارسال شود.
بر اساس اعلام فراخوان زمان داوری آثار از 16 تا30 مرداد و برگزیدگان اوایل شهریور93 معرفی خواهند شد و به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایزی شامل نشان رضوی جشنواره، لوح تقدیر و کمک‌ هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس اهدا می‌شود.
در عین حال بر اساس تغییرهای صورت گرفته، جشنواره‌های رضوی کانون امسال به صورت متمرکز و از سوی دبیرخانه‌ مرکزی آن در تهران برگزار و داوری می‌شود و هیچ استانی مسئولیت اجرای آن را بر عهده ندارد.
شماره تلفن 88967421، نمابر 88967414 و رایانامه dmf@kanoonparvaresh.com نیز برای ارتباط با دبیرخانه در نظر گرفته شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها