امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7509
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز مجلس و در ادامه رسیدگی به ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز مجلس و در ادامه رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال 1392 کل کشور، بند 23 این لایحه را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس همه بانک‌ها موظف شدند تا پایان شهریور ماه سال 92، مانده وجوه اداره شده و یارانه سود تسهیلات که تا پایان سال 1391 از سوی بانک‌های عامل به متقاضیان تخصیص یافته و بخشی از آن پرداخت و اجرایی شده است را با احتساب سود سپرده دوره ماندگاری وجوه نزد بانک، به حساب ردیف درآمدی 310605 و مبالغ وصولی بابت بازپرداخت تسهیلات اعطایی (وجوه اداره شده) را حداکثر یک هفته پس از وصول به حساب ردیف درآمدی 310602 واریز کنند.

به گزارش فارس، اعتباراتی که دولت نزد بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به متقاضیان سپرده گذاری می‌کنند را وجوه اداره شده می‌گویند که با این مصوبه، همه بانک‌ها موظف شدند تا پایان شهریور ماه این وجوه و سود آن را به دولت بازگردانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها