امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7511
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 99
اسماعیل کوثری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: مردم ما افراد با بصیرت و آگاه هستند و به خوبی شرایط سیاسی داخلی و خارجی کشور ...

اسماعیل کوثری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: مردم ما افراد با بصیرت و آگاه هستند و به خوبی شرایط سیاسی داخلی و خارجی کشور را درک کرده و بر اهمیت انتخابات آتی واقف هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط حساسی که ایران اسلامی در آن به سر می‌برد، باید افرادی در انتخابات ریاست جمهوری حضور داشته باشند که در مسیر ولایت حرکت کرده و از تمام توان خود برای رفع مشکلات و کاستی‌ها فعلی استفاده کنند.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسشی درباره کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: به اعتقاد من ایشان بهتر بود که در این دوره نامزد نمی‌شدند و این امر به صلاح آقای هاشمی رفسنجانی است.

کوثری گفت: انتقادهای بسیاری نسبت به برخی از دیدگاه‌ها و عملکرد آقای هاشمی مطرح شده و با توجه به سن ایشان، حضور در انتخابات ریاست جمهوری موجب افزایش انتقادها خواهد شد.

وی تصریح کرد: بنابراین اعتقاد دارم که بهتر بود آقای هاشمی رفسنجانی در سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و با حکم رهبری معظم انقلاب اسلامی در خدمت اسلام و انقلاب باشند.

کوثری تاکید کرد: شرکت در انتخابات را به صلاح هاشمی رفسنجانی نمی‌دانم و معتقدم که ایشان در سمت ریاست مجمع تشخیص بهتر می‌توانند به کشور خدمت کنند.
انتهای پیام/2302/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار