امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75115
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که اپراتورهای تلفن همراه از اعلام جزئیاتی در خصوص پیامک‌های تبریک نوروزی رئیس‌جمهور، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که اپراتورهای تلفن همراه از اعلام جزئیاتی در خصوص پیامک‌های تبریک نوروزی رئیس‌جمهور، میزان هزینه، محل تامین اعتبار و تعداد پیامک‌ها خودداری می‌کنند، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این خصوص، اظهار داشت: این کار یک سفارش عادی به اپراتورها بوده که سفارش دهنده گفته‌ هزینه آن را پرداخت خواهد کرد؛ اما اپراتورها اعلام کرده‌اند قصد دریافت وجه بابت هزینه این پیامک‌ها ندارند.

وی گفت: از ابتدا سفارش ریاست جمهوری با قصد عدم پرداخت هزینه نبوده است.

پیش از این، مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور اعلام کرده بود: هزینه‌ای بابت این پیامک‌ها توسط نهاد ریاست جمهوری پرداخت نشده و قرار نیست پرداخت شود؛ این کار با قبول هزینه و اسپانسر شدن توسط اپراتورها انجام شده است.

وی ادامه داد: به گفته اپراتورها این پیامک‌ها در زمره پیامک‌های انبوه است و با قیمت 7.5 تومان محاسبه می‌شود.

ارسال پیامک انبوه توسط cp ها (اپراتورهای پیامک انبوه) و بر بستر اپراتور تلفن همراه انجام می‌شود و اپراتور و cp از این محل کسب سود می‌کنند.

وی در خصوص پیش‌بینی تعداد پیامک‌های ارسالی با این مضمون، یادآور شد: یکی از اپراتورهای تلفن همراه 35 میلیون پیامک از طرف رئیس جمهور ارسال کرده است.

در ایران یکی از اپراتورهای موبایل 40 میلیون و اپراتور دیگر 22 میلیون مشترک فعال دارد.

اگر 60 میلیون پیامک با قیمت 7.5 ارسال شده باشد تقریبا 450 میلیون تومان برای این کار هزینه شده است.

انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها