امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75116
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۰
تعداد بازدید: 112
سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به ...

سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به جلسه شب گذشته این جبهه اظهار داشت: ما در جلسه هیئت رئیسه بحث‌هایی در ارتباط با انسجام نیروهای اصولگرا در صحنه سیاسی مطرح کردیم و علاقه داریم در راستای اتحاد با سایر اصولگرایان در کارهای کشور همچون انتخابات و مسائل سیاسی همکاری کنیم.

سجادی ادامه داد: یکی دیگر از بحث‌ها مربوط به اقتصاد مقاومتی بود که کمیته «اقتصاد مقاومتی» جبهه پیروان فعالیت خود را به صورت مستمر ادامه می‌دهد و نمایندگان تشکل‌ها در این زمینه بحث می‌کنند.

سخنگوی جبهه پیروان از درخواست سه تشکل اصولگرا برای عضویت در جبهه پیروان خبر داد و گفت: عضویت سه تشکل فاطمیون، جمعیت اسلامی فرهنگیان و جامعه اسلامی جوانان در جبهه پیروان پذیرفته و احزاب عضو به 17 حزب افزایش یافت.

وی همچنین از برگزاری نشست خبری سخنگوی جبهه پیروان خبر داد و گفت: این نشست خبری به منظور تبیین آخرین وضعیت جبهه در محل جامعه مهندسین و هفته آینده برگزار می‌شود.

سجادی در پایان با اشاره به برنامه دیدارهای جبهه پیروان با گروه‌های اصولگرا و جامعتین یادآور شد: ما جدول زمان‌بندی برای دیدارها تدوین خواهیم کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها