امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75158
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 34
محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز(چهارشنبه) با حضور در جمع خبرنگاران از بررسی طرح رسیدگی به ...

محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز(چهارشنبه) با حضور در جمع خبرنگاران از بررسی طرح رسیدگی به اموال مسئولان در جلسه شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

وی افزود: این طرح در جلسه شنبه مجمع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و امیدواریم به تصویب برسد.

نماینده مردم طرقبه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خواست ملت ایران اجرای قانون از کجا آورده‌اید است اظهار داشت: این قانون همواره بر سر زبان مردم بوده است و همواره به دنبال آن بوده‌اند تا مسئولان کشور به ویژه پس از انقلاب به عنوان نمایندگان این کشور از شفافیت مالی برخوردار بوده و وضعیت مالی‌شان روشن باشد.

دهقان همچنین تصریح کرد: مردم نگران این هستند که یک مقام مسئول در طول تصدی سمتی به وظایف خود عمل کرده باشد و خدایی‌ناکرده به دنبال جمع‌آوری پول نرفته باشد؛ تصویب این طرح به خواست عمومی است.

وی اضافه کرد: ما در مجلس هفتم این طرح را به صورت دقیق و با کار کارشناسی پیگیری کردیم تا یک طرح پخته و دقیقی در این زمینه تهیه شود؛ در نهایت به دلیل اختلاف با شورای نگهبان این طرح به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت که امیدواریم مجمع در روز شنبه به وظیفه خود عمل کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در همین زمینه گفت: من از قول روسای مجالس هفتم و هشتم نقل می‌کنم که آنها نزد مقام رهبری رفتند که ایشان از تصویب این طرح اظهار خوشحالی کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها