امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75164
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 31
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در حاشیه نشست با هنرمندان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با تبریک روز فناوری هسته‌ای اظهار داشت: ایران اسلامی با ...

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در حاشیه نشست با هنرمندان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با تبریک روز فناوری هسته‌ای اظهار داشت: ایران اسلامی با خودکفایی در دانش هسته‌ای و ساخت سخت افزار و نرم‌افزارهای هسته‌ای به زودی در عرصه سوخت نیروگاه‌ها نیز به خودکفایی خواهد رسید.

وی بیان کرد: چون دانش هسته‌ای فرا انرژی است و در بسیاری از امور مورد استفاده قرار می‌گیرد، موجب استقلال در امور اقتصادی نیز خواهد شد و یک دانش استراتژیک است بنابراین استکبار به دنبال محدود کردن ایران در دستیابی به این فناوری است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به مذاکرات ایران و گروه 5+1 نیز گفت: در مذاکرات نیز جهان استکبار تلاش می‌کند ایران را در تنگنا قرار دهد که امتیازات بیشتری به آنان بدهد اما تیم مذاکره کننده هسته‌ای باید با نگاه مقام معظم رهبری با تمام قدرت در مقابل آن‌ها قرار بگیرد.

صفایی بوشهری اضافه کرد: تیم مذاکره کننده هسته‌ای با یک استراتژی قوی در عرصه فناوری هسته‌ای، ساخت نیروگاه‌های جدید و دانش هسته‌ای که حق مسلم ماست را اعلام کند و به افق‌های قوی در عرصه دانش هسته‌ای نیز دست یابد.

وی در ارتباط با اقدام پارلمان اروپا در زمینه تصویب قطع‌نامه علیه ایران اسلامی گفت: پارلمان اروپا بهتر است برای خود و تاریخ ننگین اروپا قطع‌نامه صادر کند.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: ایران اسلامی فضایی پر از معنویت، اخلاق و عدالت را برای جهان ارائه می‌کند و مورد تهاجم سخت و نرم اروپایی‌ها نیز قرار گرفته است.حد و اندازه پارلمان اروپا این نیست که برای ایران و انقلاب اسلامی ایران قطع‌نامه صادر کند، تاریخ اروپا و آمریکا سراسر جنایت است و باید تاریخ خود را ببینند و اگر قطع‌نامه‌ای می‌خواهند صادر کنند باید علیه تاریخ خودشان صادر کنند.

انتهای پیام/66006/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها