امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75174
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۳۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سعید جلیلی دقایقی پیش در مراسم تجلیل از 3 هزار شهید ارتش اصفهان اظهار کرد: افتخار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سعید جلیلی دقایقی پیش در مراسم تجلیل از 3 هزار شهید ارتش اصفهان اظهار کرد: افتخار ما این است که شهدای ما برای ما میراثی به جای گذاشته‌ا‌ند و ارتش موجب افتخار همه مسلمانان جهان است و این در حالی است که در کشور ایران سرداران بزرگی چون صیاد شیرازی را داریم که امید داریم در این مسیر پرافتخار که 3 هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده‌ایم شاهد ظهور صیادی‌های دیگر باشیم.

وی افزود: ما با خود عهد می‌بندیم که ادامه دهنده راه شهدا باشیم و با نگاه به آینده این مسیر را قوی‌تر و پوینده‌تر از قبل طی کنیم.

دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: نترسیدن و نگران نشدن، پیام راهبردی و اصولی شهدا به ما بوده است که بر مبنای باورهای قرآنی ما بوده و قرآن نیز به صراحت اعلام کرده است که شهدا زنده هستند.

وی ادامه داد: من خدا را سپاس می‌گویم که توفیق حضور در اصفهان را پیدا کرده‌ام و خاطره شهدا را گرامی می‌دارم.

جلیلی گفت: چنین جلساتی دارای دو پیام مهم است که یک پیام نخست این شهدا این است که یاد آنها را گرامی بداریم و دیگری اینکه راه این شهدا را ادامه دهیم و این پیام شهدا به نوعی پیام بشارت و امید است.

گفتنی است این مراسم در حال برگزاری است و مشروح اخبار و سخنرانی این مراسم متعاقباً اعلام می‌شود.
 
انتهای پیام/63012/ل20/پ3003
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها