امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75177
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۳۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی امروز با انتشار جوابیه‌ای به شرح زیر نسبت به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی امروز با انتشار جوابیه‌ای به شرح زیر نسبت به صحبت‌‌های بازیکن اسبق پرسپولیس واکنش نشان داد:

"با عنایت به انتشار خبر اظهار نظر مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خبر شماره 13930119000882 مورخ 19/1/93 خواهشمند است دستور فرمایید جوابیه ذیل در پاسخ به اظهارنظر یاد شده ، در سایت آن خبرگزاری محترم درج گردد.

روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه‌السلام در خصوص اظهارنظر یک مربی سابق پرسپولیس در خبر منتشر شده د ر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جوابیه‌ای اعلام کرد: «شرکت در مراسم غبارروبی حرم مطهر دارای ضوابطی است که از رهگذر آن حضور در آن مراسم معنوی، محدود و  منحصر به هیچ صنف و قشر خاصی نبوده و همه آحاد جامعه اعم از علماء، قرآنیان، مادحین اهل بیت، شعرا، اقشار مختلف مردم، هنرمندان، ورزشکاران، دانشجویان، اصحاب رسانه و دیگر اقشار محترم جامعه از جمله آقای مایلی کهن می‌توانند طبق ضوابط آستان در آن شرکت نمایند. ایشان برای اطمینان خاطر بیشتر می‌توانند به بخش گزارش‌های تصویری پایگاه اطلاع‌رسانی  این آستان مقدس مراجعه نمایند. لذا انتظار می‌رود دوستان عزیز مسائل اختلافی خود را به سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها و نهادها تسری ندهند.»
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها