امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75202
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس مادر مریم اگنس از فعالان صلح سوریه و جان شپتون رئیس حزب ویکی‌لیکس استرلیا و پدر جولیان آسانژ مسئول سایت جنجالی ویکی‌لیکس ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس مادر مریم اگنس از فعالان صلح سوریه و جان شپتون رئیس حزب ویکی‌لیکس استرلیا و پدر جولیان آسانژ مسئول سایت جنجالی ویکی‌لیکس که از اعضای کاروان زائران صلح سوریه هستند امروز با حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگاران این خبرگزاری پاسخ دادند.

بنابر این گزارش، مادر مریم اگنس و جان شپتون از اهداف این کاروان و همچنین از راه‌های فعال شدن نقش ادیان و دیپلماسی ادیان گفتند؛ در این راستا مادر مریم اگنس گفت: مذاهب جداکننده نیستند بلکه وحدت بخش هستند. مذاهب تنفر را آموزش نمی‌دهد بلکه عشق و تحمل دیگری را می‌آموزاند و این نقش ادیان است.

جان سپتون نیز که از استفاده ابزاری غرب از تکفیری‌ها در غرب سخن می‌گفت، تاکید کرد: غرب از از تندروهای مذهبی به عنوان ابزاری برای تحقق آرزوهای خود استفاده می‌کند تا بتواند عمق استراتژیک ایران را از بین ببرند.

پدر جولیان آسانژ همچنین از آخرین وضعیت پسرش به خبرنگار فارس گفت و افزود: جولیان حالش خوب است و در سفر بعدی خودم به لندن از اینکه ایرانی‌ها از اقدامات او خوشحالند با او سخن خواهم گفت.

گفت‌وگوی خبرنگار فارس با این دو چهره فعال صلح‌طلب بین‌المللی متعاقبا منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها