امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75210
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سالگرد جشن ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سالگرد جشن هسته‌ای ایران و تبریک این روز به مردم، رهبر معظم انقلاب و خانواده شهدای گرانقدر هسته‌ای اظهار داشت: تلاشگران در این راه با عزم خود نشان دادند که هیچ قدرت مادی جهان نمی‌تواند در مقابل اراده‌ یک ملت بایستد.

وی افزود: دستیابی ایران به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای به ما آموخت که وقتی در میان یک ملت، عزم ملی و مدیریت جهادی وجود داشته باشد، نه تحریم مؤثر است و نه تهدید و ترور، از این رو می‌تواند تمام قله‌های عزت و پیشرفت را فتح کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: دشمنان فکر می‌کردند می‌توانند این اراده را در هم بشکنند، آنها حتی ٨٥٠ هزار بیماری را که به این فناوری در حوزه پزشکی نیاز داشتند را به وسیله تحریم سوخت 20 درصد مورد نیاز رآکتور تهران برای تولید رادیو داروها، به گروگان گرفتند، اما توانستیم با اتکا به دانشمندان جوان داخلی به همان فناوری‌ها دست پیدا کنیم.

دستگاه دیپلماسی قدرتمندانه از همه تلاش و فداکاری‌ها دفاع کند

وی تصریح کرد: آمریکا‌یی‌ها نشان داده‌اند که ماهیتشان دروغگویی است، چه قبل از مذاکرات که با ژست حقوق بشری، ٨٥٠ هزار بیمار ما را به گروگان گرفته بودند و چه امروز که در میز مذاکرات حرفشان با عملشان یکی نیست.

طلا ادامه داد: قبل از مذاکرات اخیر ایران با 1+5، اتحادیه  اروپا علیه ما قطعنامه صادر کرد و در حین مذاکرات نیز وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا ما را تهدید به تحریم‌های بیشتر می‌کند، به نظر نمی‌رسد این مواضع برای مصرف داخلی مطرح شده باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: دروغگویی در ذات دولتمردان آمریکاست و تاریخ به ما می‌گوید که دیوار آمریکایی‌ها جای مناسبی برای نوشتن یادگاری نیست.

طلا اضافه ‌کرد: نتیجه صداقت ما در مذاکرات، راه ندادن سفیر ایران در سازمان ملل و خطاب کردن نماینده ایران با عنوان تروریست خشن بوده است و نتیجه حسن برخورد ما حتی سبب زیر سوال بردن صحت انتخابات اخیر در جمهوری اسلامی توسط  غربی‌ها شده است، وقتی نتیجه زورگویی را قاطعانه ندهیم، دشمن جسورتر می‌شود.

وی بیان داشت: نباید اجازه داد کسانی که خود تهدیدی برای جامعه بشری محسوب می‌شوند، به خود جرأت بدهند که با عنوان نگرانی از وضع حقوق بشر، در مسائل داخلی ایران دخالت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها