امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75238
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی غفاری عضو مجمع نیروهای خط امام در حاشیه مراسم ختم مرحوم صادقی و در ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی غفاری عضو مجمع نیروهای خط امام در حاشیه مراسم ختم مرحوم صادقی و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، مبنی بر اینکه برنامه تشکل متبوع شما برای انتخابات خبرگان آینده چیست، اظهار داشت: مجموعه دوستان ما باید بدانند راه رشد کشور داشتن مجلس قوی و مقتدر چه در خبرگان و چه در مجلس شورای اسلامی است.

غفاری با بیان اینکه تا زمانی که نظارت در کشور همراه با عقل و تدبیر اعمال نشود این کشور فضای روشنی نخواهد داشت، در پاسخ به این سؤال که مگر در کشور مدیریت عقلانی وجود ندارد،‌گفت: من هم معتقدم عقل و تدبیر بوده است، لذا باید نظارت توأم با تدبیر باشد تا آینده بهتری داشته باشیم.

این فعال اصلاح‌طلب با تأکید بر اینکه مجمع نیروهای خط امام حتماً برای انتخابات مجلس دهم برنامه خواهد داشت، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا سرلیستی عارف را برای اصلاح‌طلبان قبول دارید یا خیر، متذکر شد: آقای عارف جزو شخصیت‌های ممتاز این کشور است.

وی در پاسخ به این سؤال که پس چرا اصلاح‌طلبان به جای عارف بر روی روحانی اجماع کردند، خاطرنشان کرد: ما مجموعاً باید مصالح خود را تحلیل کنیم و اگر به 100 نرسیم نباید 90 را رها کنیم.

غفاری درباره اینکه چرا دولت روحانی پست معاون اولی را به عارف نداد،‌ مجدداً تصریح کرد: خود آقای عارف شخصیت بزرگواری است.

وی درباره گرفتن یارانه از دولت نیز گفت: من یارانه نمی‌گیرم.

عضو مجمع نیروهای خط امام با بیان اینکه قانون اساسی مادر قوانین است، افزود: باید بر اساس قانون اساسی عمل کنیم.

وی در ادامه در خصوص قطعنامه اخیر پارلمان اروپا خاطرنشان کرد: اروپا راه خود را می‌رود و آنها از اول با ما راست نبوده‌اند که حالا بخواهند اینطور باشند اما اگر ما با تدبیر و بدون جوزدگی حرکت کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها