امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75245
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی در حاشیه مراسم ختم پدر همسر سیدمحمد خاتمی در پاسخ به سوال فارس درباره نامه 50 نماینده ادوار مجلس و انتقاد از عملکردش گفت: آن نامه دروغ بوده انتشار آن کار برخی خبرگزاری‌هایی است که کار آنها انتشار دروغ است.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رئیس‌جمهور در سفر سیستان با اقلیت‌های مذهبی هم دیدار می‌کند گفت: اصلا رئیس‌جمهور برای دیدار با آنها به این استان می‌رود.

دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر نقش مولوی عبدالحمید در آزادی مرزبانان ربوده شده اظهار داشت: دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلفی برای این مسئله تلاش کردند و مولوی عبدالحمید نیز یکی از این افراد بود که باید از همه آنها سپاسگزاری کنیم.

یونسی در پاسخ به این سوال که آیا رئیس‌جمهور تماسی با مولوی عبدالحمید داشته است یا خیر تصریح کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم ولی استاندار با ایشان در ارتباط بوده و استاندار نیز نماینده رئیس‌جمهور در استان محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار