امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75248
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد مخالفت ...

عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد مخالفت دولت آمریکا با نماینده پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد گفت: یکی از بحث‌هایی که از ابتدا در مورد محل استقرار سازمان ملل متحد مطرح بود، تعلق این محل به خود سازمان بوده است.

وی هدف از این گونه تعیین محل برای سازمان ملل را مدیون نبودن سازمان به هیچ کشوری عنوان کرد و افزود: اگر قرار باشد،‌ کشور میزبان،‌ برای خود از این بابت حقی قائل باشد،‌ به دخالت در امور سازمان و نقض بی‌طرفی آن اقدام می‌کند.

منصوری مخالفت آمریکا با نماینده پیشنهادی ایران را شاهدی بر این موضوع خواند و گفت: آمریکا در حقیقت با این دخالت‌ها سرنوشت دیپلمات‌های کشورها در سازمان ملل را به منافع خود پیوند می‌زند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: این اقدام آمریکا غیر دیپلماتیک،‌ غیر سیاسی، زشت و غیر قابل توجیه است که هیچ‌گونه عذر موجهی هم نمی‌تواند برای آن بیاورد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها