امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75256
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسین انواری در حاشیه اجلاس سراسری مدیران کل و قائم‌مقام‌های استان‌های کشور که صبح امروز در سالن الغدیر با حضور اعضای ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسین انواری در حاشیه اجلاس سراسری مدیران کل و قائم‌مقام‌های استان‌های کشور که صبح امروز در سالن الغدیر با حضور اعضای شورای مرکزی و همچنین اعضای شورای معاونین و مدیران ستادی برگزار شد، با اشاره به ثبت‌نام متقاضیان یارانه در فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها، اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) تمهیداتی را برای ثبت‌نام مددجویان و همچنین سایر افراد جامعه پیش‌بینی کرده است.

وی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سطح کشور از طریق اینترنت متقاضی یارانه باشند.

انواری در پاسخ به این پرسش که دفاتر کمیته امداد تا چه زمانی آمادگی ارائه خدمات به هموطنان هستند، گفت: متقاضیان می‌توانند تا زمان اداری به دفاتر مراجعه کنند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) اضافه کرد: اجلاس مدیران کل و قائم‌مقام‌های استان‌ها در نخستین روزهای سال 93 برگزار شده است که در این اجلاس برنامه‌های مجموعه امداد در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تبیین می‌شود.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد خمینی(ره) افزود: در همین راستا نسخه عملیاتی در خصوص تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 93 تهیه و تمامی استان‌ها ملزم به اجرای آن خواهند بود.

انواری ادامه داد: کمیته امداد برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 93، چهار رویکرد را مدنظر خود قرار داده است که از آن جمله می‌توان به تعالی فکری و فرهنگی - استحکام اقتصاد خانواده - مدیریت به سبک جهادی و همچنین شبکه نیکوکاری اشاره کرد.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) در ادامه به موضوع زکات در کشور اشاره کرد و گفت:‌یکی از موضوعاتی که می‌تواند در اقتصاد مقاومتی تأثیرگذار باشد بحث زکات است که در این راستا مجموعه امداد تمهیداتی را برای جمع‌آوری این فریضه دینی در سال‌های گذشته پیش‌بینی کرده است.

وی افزود: در سال گذشته در بخش زکات 150 میلیارد تومان جمع‌آوری شد، ضمن اینکه قرار بود دولت مبلغ 100 میلیارد تومان معادل زکات به کمیته امداد کمک کند که از این رقم تنها 29 میلیارد تومان به مجموعه امداد پرداخت شد.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره)‌ تاکید کرد: ‌در سال جدید هدفگذاری در امر زکات 200 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها