امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75259
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت‌الاسلام تقوی در اجلاس سراسری مدیران کل و قائم‌مقام‌های استان‌های کشور که صبح امروز با حضور حسین انواری سرپرست پلیس ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت‌الاسلام تقوی در اجلاس سراسری مدیران کل و قائم‌مقام‌های استان‌های کشور که صبح امروز با حضور حسین انواری سرپرست پلیس امداد و اعضای شورای مرکزی و همچنین اعضای شورای معاونین و مدیران ستادی در سالن الغدیر برگزار شد اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال 93 را سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامیدند که باید توجه ویژه‌ای به آن صورت گیرد.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری مدیران کل و قائم‌مقام‌های کمیته امداد اظهار داشت: شما عزیزان در این اجلاس جمع شده‌اید تا سهم خود را برای تحقق شعار سال مشخص کنید.

وی تصریح کرد: کمیته امداد به عنوان یک دستگاه تاثیر‌گذار در سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

حجت‌الاسلام تقوی تاکید کرد: قانون به معنای حکم و دستور زندگی است و در هر جامعه و اجتماعی وجود قانون ضرورت دارد و هیچ کس نمی‌تواند نقش قانون را رد کند.

وی ادامه داد: بسیاری از تمدن‌های بشری مبنای آن قانون بوده و در واقع قانون و تمدن لازم و ملزوم یکدیگر هستند و چنانچه انسان به دنبال تمدن است باید نخست قانون محکمی را تعیین کند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اضافه کرد: یکی از عناصر مهم برای رسیدن به اهداف مورد‌نظر و امور کشور عنصر کارگزاران است و در واقع این عنصر نقش بی‌بدیلی را ایفا می‌کند.

حجت‌الاسلام تقوی خاطرنشان کرد: موفقیت هر نظام بستگی به موفقیت کارگزاران دارد و این در حالی است که نظامی که کارگزاران موفقی را نداشته باشد نمی‌تواند پیشرفت کند.

وی در ادامه به ویژگی‌های مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهنمودهای رهبری یک سرمایه عظیم برای کارگزاران نظام است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه افزود: یکی از نعمت‌های الهی در کشور ما وجود رهبری چه در زمان حضرت امام و چه در زمان فعلی است به طوری که رهبری با رهنمود‌های خود در ابتدای سال راه را برای کارگزاران مشخص می‌کند.

حجت‌الاسلام تقوی در ادامه سخنان خود با اشاره به ویژگی کارگزاران نظام اسلامی گفت: امانت‌داری_ روحیه خدمت به مردم_ حسن شهرت_ تجربه علم و تخصص_ شایسته‌سالاری_ حریص نبودن و وجدان کاری از جمله ویژگی‌هایی است که کارگزاران نظام اسلامی باید داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها