امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75274
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
نادر رابطی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون چند مورد آتش سوزی و گاز گرفتگی در استان زنجان گزارش شده ...

نادر رابطی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون چند مورد آتش سوزی و گاز گرفتگی در استان زنجان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون سه نفر از هم استانی‌ها بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست داده‌اند، تصریح کرد: علت مرگ این افراد استنشاق گاز CO اعلام شده است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان همچنین با بیان اینکه در تاریخ پنجم فروردین ماه امسال یک پیرمرد 74 ساله بر اثر آتش سوزی در شهر زنجان جان خود را از دست داده است، بیان داشت: علت این حادثه نشت گاز از بخاری اعلام شده است.

این مسئول در ادامه به مرگ شهروند زنجانی بر اثر استنشاق گاز CO  در زنجان خبر داد و افزود: این حادثه در روز هفدهم فروردین ماه در یک منزل مسکونی اتفاق افتاده است.

رابطی با بیان اینکه این حادثه منجر به مرگ یک مرد 39 ساله شد، گفت: مردم و همشهریان تلاش کنند در هنگام استفاده از وسایل گازسوز در محیط‌های بسته اصول ایمنی لازم را رعایت کنند.
انتهای پیام/73008/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها