امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75276
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست فصلی مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور و معاونین ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست فصلی مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور و معاونین برنامه‌ریزی و توسعه شبکه‌های استان‌ها «راه روشن» از امروز به مدت سه روز با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج‌علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزان در اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز شد.
دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سخنانی اظهار داشت: این گردهمایی با تجمع پیشکسوتان و انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان فراهم شده است و در آن خواهران و برادران مسئول استان‌ها و شورای مرکزی و مؤسسات اقماری حضور دارند.
وی افزود: از رهگذر این جلسات است که زمینه اتخاذ مواضع انقلابی فراهم می‌شود و از این اجلاس انتظار می‌رود تلاش‌های انجام شده در این حوزه را بازگو کرده و به برنامه‌های زمین مانده پرداخته شود.
علامتی گفت: در سال 92 با تدبیر شورای مرکزی و مجاهدت‌های جمع حاضر، این تشکل در حد امکان به وظایف خود پرداخت و در دفتر مرکزی تلاش شد پشتیبانی لازم در این خصوص انجام شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ادامه داد: در سازماندهی هادیان معرفت کارهای خوبی انجام شد و قرارگاه ملی همزمان با کنگره یازدهمین متولد شد و در ایجاد برنامه مدرسه انقلاب نیز تلاش‌های خوبی انجام شد.

علامتی گفت: در ابتدای سال جدید نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه توصیه کردند که اتحادیه شبه اداری نباشد و وقتی به اتحادیه مراجعه می‌کنیم می‌بینیم که بچه‌ها وسط میدان هستند و این باعث دلگرمی انسان می‌شود.

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پایان گفت: بخشنامه‌ها باید راهنمایی کننده باشد و دانش‌آموزان بهتر از هر کسی از عهده کار برمی‌آیند و امیدواریم در سال اقتصاد و فرهنگ در ایجاد و تقویت عزم ملی حرکت کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها