امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75284
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور ظهر امروز با حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور ظهر امروز با حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با مدیر عامل و کارکنان این رسانه دیدار و گفت و گو کرد.

سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این مراسم گفت: این خبرگزاری به عنوان یکی از رسانه‌های نظام روزانه بیش از 1500 تا 1600 خبر را در حوزه‌های مختلف روی خروجی خود منتشر می‌کند و می‌توان گفت پس از صدا و سیما دومین رسانه عمومی در حوزه فضای مجازی است که بیشترین بازدید را به خود اختصاص داده تا جایی که 10 هزار بازدید روزانه داریم.
 
وی ادامه داد: با توجه به ضرورت حضور رسانه‌ای مانند خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اقصی نقاط کشور و دنیا هم اکنون 36 دفتر منطقه‌ای در سراسر کشور فعال هستند و تقریباً در تمام شهرستان‌ها خبرنگاران فارس اخبار مرتبط را تهیه و منتشر می‌کنند.
 
مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه در 25 کشور دفتر و رابط خبری داریم افزود: در کشورهای نزدیک مانند ترکیه، افغانستان، تاجیکستان، سوریه، لبنان، غزه، مصر و فرانسه دفتر خبری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فعال است و در سایر کشورها از جمله اروپا به دلیل محدودیت‌هایی که وجود دارد از رابط خبری استفاده می‌کنیم.
 
موسوی از راه‌اندازی دفتر خبری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آرژانتین در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با جوامع مختلف از جمله جامعه پزشکی در دستور کار است و در سال جدید با راه‌اندازی صفحه جداگانه‌ای با عنوان مشاور سلامت بنا داریم تا ارتباط بهتری را با بدنه پزشکی کشور برقرار کنیم.
 
در ادامه این بازدید علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی با ابراز خرسندی از روند فعالیت در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: خوشحالم از اینکه وجه نامگذاری این خبرگزاری «فارس» است که یادآور زبان و فرهنگ غنی فارسی است.
 
رئیس سازمان نظام پزشکی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس را یکی از رسانه‌های معتبر، اصیل، متقن در عرصه اطلاع‌رسانی عنوان کرد که موجب افتخار نظام اسلامی است.
 
وی گفت: تنوع اخبار در حوزه‌های مختلف در این خبرگزاری مشهود است و ما نیز وقتی نیاز به دسترسی سریع اخبار داریم به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مراجعه می کنیم.
 
زالی فارس را خبرگزاری مرجع به ویژه در حوزه سلامت عنوان کرد که بسیاری از رسانه‌ها از آن بهره‌برداری می‌کنند که امری مستند و تحسین‌برانگیز است.
 
به گفته رئیس سازمان نظام پزشکی ایجاد حوزه مشاوره سلامت در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یکی از راه‌هایی است که در ارتقای سلامت مردم و پیشگیری از بیماری‌ها بسیار موثر است.
 
وی گفت: حتی ورود به چالش‌های حوزه سلامت در این خبرگزاری به ویژه کمبود اعتبارات نظام سلامت بسیار راهگشا بوده است و این خبرگزاری به طور حرفه‌ای به این مسئله پرداخته است. در همین راستا آمادگی سازمان نظام پزشکی با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برای همکاری در حوزه‌های موجود را اعلام می‌کنیم.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها