امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75293
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
معرفت‌الله جوزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به گزارش‌های رسیده به پلیس مبنی بر ایجاد رعب و وحشت توسط یکی از اراذل و اوباش شهر ...

معرفت‌الله جوزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به گزارش‌های رسیده به پلیس مبنی بر ایجاد رعب و وحشت توسط یکی از اراذل و اوباش شهر زنجان اظهار داشت: پلیس به محض اطلاع بلافاصله در محل حضور یافته است.

وی با بیان اینکه شرور فوق بعد از ایجاد مزاحمت برای مردم به یک واحد صنفی متواری شده بود، اضافه کرد: پلیس پس از اطلاع از موضوع اقدام به شناسایی فرد مورد نظر کرده است.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان زنجان به متواری شدن فرد شرور از استان بعد از اطلاع از تحت تعقیب بودن توسط پلیس اشاره کرد و ابراز داشت: پلیس با تشکیل پرونده برای دستگیری وی منتظر فرصت بوده است.

این مسئول از دستگیری فرد خاطی بعد از بازگشت وی به محل زندگی خود خبر داد و گفت: پلیس تحت هیچ شرایطی از قانون شکنان و بر هم زنندگان امنیت عمومی مردم نمی گذرد.

جوزی با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اراذل و اوباش شهر زنجان ابراز داشت: این فرد با سلاح سرد اقدام به ایجاد ناامنی در میان مردم کرده بود که توسط پلیس دستگیر شد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی با کسانی که امنیت و آرامش جسمی و روانی مردم را بر هم بزند به شدت برخورد می‌کند.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان زنجان هم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وقوع چندین مورد سرقت لوازم داخل خودرو و منزل به صورت مشابه تصریح کرد: پس از بررسی و گشت‌های هدفمند پلیس در محدوده جغرافیایی مورد نیاز بالاخره سارق مورد نظر دستگیر و پس از مشاهده ادله پلیس لب به اعتراف گشوده است.

ایرج خانی‌پور افزود: فرد متهم به انجام چهار فقره سرقت از داخل خودروها اعتراف کرده است.

این مسئول از دستگیری یک فرد باسابقه در حوزه سرقت از منازل مسکونی اشاره کرد و گفت: فرد مورد نظر ضمن اعتراف به انجام چهار فقره سرقت دو همکار خود را هم معرفی کرده است.

وی تاکید کرد: همه متهمان دستگیر شده در این رابطه تحویل مقام‌های قضایی شدند تا مراحل قضایی را طی کنند.
انتهای پیام/73004/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها