امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75308
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،مراسم تکریم و معارفه رؤسای پیشین و جدید صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با حضور معاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،مراسم تکریم و معارفه رؤسای پیشین و جدید صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی این وزارتخانه و جمعی از مدیران معاونت ها و سازمان های تابعه وزارت بهداشت و دانشگاه ها برگزار شد.
 
در این مراسم که در محل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار شد، فرهاد جعفری رئیس پیشین صندوق رفاه دانشجویان اهم اقدامات انجام شده طی سالهای مسئولیت در صندوق رفاه را ذکر کرد.

در ادامه مجید مشکینی، رئیس جدید صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به تاریخچه صندوق رفاه اظهار داشت: از ابتدای تاسیس صندوق رفاه وزارت بهداشت تاکنون حدود 2 میلیون وام تسهیلات با مبلغ بیش از 320 میلیارد تومان به دانشجویان علوم پزشکی اعطاء شده که این مبالغ از محل اعتبارات عمومی و درآمدهای اختصاصی تامین شده است.

مشکینی افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب راه زیادی مانده است و با توجه به قانون صندوق رفاه دانشجویان، صندوق باید با انجام فعالیت های سرمایه گذاری به استقلال مالی برای پرداخت تسهیلات برسد. از این رو صندوق دارای دورکن است که رکن اول ارائه تسهیلات و وصول مطالبات و رکن دوم بخش سرمایه گذاری است که اگر خواهان تحول هستیم باید در قسمت سرمایه گذاری فعالیت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مبالغ تسهیلات اعطایی به دانشجویان با در نظر گرفتن نرخ تورم و افزایش تعداد دانشجویان کم است و باید با تلاش همکاران به سمت توسعه مطلوب حرکت کنیم.

رئیس جدید صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با اشاره به به نامگذاری سال 93 به نام سال اقتصاد و فرهنگ، یادآور شد: ما باید با عزم و مدیریت جهادی به دنبال زمینه هایی که باعث افزایش جذب اعتبارات به صندوق و ارائه بهتر تسهیلات می‌شود،باشیم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها