امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75323
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه چهارمین اجلاس شورای عالی استان ها که عصر امروز در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد با ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه چهارمین اجلاس شورای عالی استان ها که عصر امروز در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد با اشاره به دعوت از وزیر راه و شهرسازی در این جلسه اظهار داشت: در جلسه امروز آقای آخوندی شرکت کرد و مسائل مختلفی بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مسائل کاری شوراها و شهرداری‌ها با وزارت راه و شهرسازی ارتباط نزدیکی دارد، گفت: در جلسه امروز نمایندگان شورای عالی استان‌ها مسائل مختلفی از جمله مشکلات جاده‌ها، آزادراه‌ها و ترانزیت‌ها را مطرح کردند.

چمران ادامه داد: در ادامه چهارمین اجلاس شوراهای عالی استان‌ها بحث انتخاب نمایندگان برای کمیسیون‌های هیئت دولت مطرح شد، ضمن اینکه در جلسه امروز سه طرح در دستورکار قرار گرفت.

وی در پایان گفت: در لایحه بودجه پیشنهادی از سوی دولت به مجلس، 3 میلیارد تومان برای شوراها پیش‌بینی شده بود که در نهایت و با حمایت نمایندگان مجلس این رقم به 8 میلیارد تومان رسید و این در حالی است که علی‌رغم این افزایش ما توان پرداخت حق‌الجلسه شوراهای شهرستان‌ها نداریم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها