امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75340
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار العراق»، «نوری المالکی» نخست‌وزیر عراق امروز در سخنرانی هفتگی‌اش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار العراق»، «نوری المالکی» نخست‌وزیر عراق امروز در سخنرانی هفتگی‌اش تصریح کرد: زمان آن فرا رسیده که مسئله فلوجه خاتمه یابد. دولت نیز هرگز اجازه نخواهد داد که آب برای مردم قطع شود یا کسی بر اثر عطش جان خود را از دست دهد. برای همه روشن است که بستن آب بر روی مردم از کارها و عواقب اقدامات القاعده و بعثی‌ها است که تاکنون نیز ثابت کرده‌اند انواع جنایات را در حق مخالفان خود مرتکب می‌شوند.

وی با انتقاد از این اقدام القاعده گفت: قطع آب بیانگر این حقیقت است که آنها از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنند که انتفام بگیرند. هدف آنها نیز ناکام گذاشتن روند سیاسی، فتنه‌گری و مجازات مخالفانشان است.

نخست‌وزیر عراق تاکید کرد: تروریسم و فساد دو روی یک سکه هستند و از با اهداف و اقدامات با یکدیگر مرتبط می‌شوند.

وی اظهار داشت: مایه خوشبختی ماست که ما اخیرا یک کنفرانس بین‌المللی مبارزه با تروریسم در بغداد برگزار کردیم و طی آن بیش از 57 کشور شرکت کردند.

مالکی گفت: میان غارت و چپاول سرمایه‌های یک کشور و فساد و تروریسم رابطه وجود دارد و ما موضوع اموال غارت شده و باز‌پس‌گیری آنها را بررسی می کنیم. با تروریسم نیز باید مبارزه شد زیرا چالشی برای روند سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در جهان است.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها