امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75345
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، چودری نثار علی خان وزیر کشور پاکستان ضمن بازدید از محل انفجارهای صبح ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، چودری نثار علی خان وزیر کشور پاکستان ضمن بازدید از محل انفجارهای صبح امروز (چهارشنبه)  در پایتخت این کشور به خبرنگاران گفت که هنوز نمی‌توان گروه‌های تروریستی به ویژه طالبان را از دست داشتن در عملیات تروریستی امروز تبرئه کرد.

وی افزود: تحقیقات جامع درباره نحوه ارتکاب این جنایت تروریستی انجام می‌شود، بایستی مشخص شود که جعبه میوه حاوی بمب از چه منبعی ارسال شده است.

وزیر کشور پاکستان تأکید کرد: متوجه نمی‌شوم که تروریست‌ها چطور پس از کشتن افراد بی‌گناه دچار عذاب وجدان نمی‌شوند.

نثار علی خان گفت: مردم بی‌گناهی که بیشترشان برای کسب و کار از «وزیرستان» و منطقه «فاتا» به اسلام‌آباد مهاجرت کرده‌اند قربانیان اصلی انفجارهای امروز هستند.

وی خاطر نشان کرد: تروریست‌ها به مردم بی‌گناه رحم نکردند اما دولت تا جایی که بتواند به خانواده‌های آسیب دیده کمک می‌کند.

به گفته وزیر کشور پاکستان، مساحت بازار میوه و سبزی بسیار زیاد است و نمی‌توان روزانه تمام خودرو‌ها و کسانی را که وارد بازار می‌شوند بازرسی کرد بنابراین در آینده برای بهتر شدن نظام بازرسی مجبوریم از دستگاه‌های اسکن استفاده کنیم.

نثار علی خان ادامه داد که در پنج سال گذشته، چهار دستگاه اسکن برای کنترل ورودی‌های بازار خریداری شد اما از این تعداد تنها 2 دستگاه، قابلیت استفاده دارد و مابقی مشکل فنی دارند که در اسرع وقت تعمیر خواهند شد.

انفجار صبح امروز چهارشنبه در بازار میوه شهر «راولپندی» در حومه اسلام‌آباد دست‌کم 14 کشته و 40 زخمی برجا گذاشت.

این حمله در حالی انجام شد که بازار میوه شهر اسلام‌آباد نیز هدف حمله تروریستی دیگری قرار گرفت که در این حادثه نیز دست‌کم 23 نفر کشته و 31 نفر دیگر زخمی شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار