امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75346
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش فارس، اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح به رادیو انگلیسی «بی بی سی»، گفت: محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان در نشست امروز وزیران خارجه کشورهای ...

به گزارش فارس، اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح به رادیو انگلیسی «بی بی سی»، گفت: محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان در نشست امروز وزیران خارجه کشورهای عربی از آنها می خواهد که آنچه را در اجلاس اخیر سران عرب بر سر آن توافق شده اجرا کنند.
محمود عباس وزیران خارجه کشورهای عربی را به برگزاری نشستی فوق العاده دعوت کرده  تا در آن روند مذاکرات سازش اخیر با رژیم صهیونیستی و بحران ایجاد شده درباره آن مورد بررسی قرار گیرد.
القواسمی گفت: محمود عباس در نشست امروز از وزیران عرب می خواهد در محافل بین المللی برای حل سیاسی اختلال ایجاد شده در مذاکرات سازش کمک کنند.
مذاکرات صلح اسرائیل و فلسطین به میانجیگری آمریکا که ماه ژوئیه 2013 آغاز شد، هفته پیش پس از درخواست اسرائیل مبنی بر پایبندی فلسطین به ادامه مذاکرات پس از ضرب الاجل بیست و نهم آوریل برای دستیابی به توافق صلح و همچنین عمل نکردن اسرائیل به قول خود مبنی بر آزادی حدود 24 زندانی فلسطینی، با بحران رو به رو شد.
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با امضای 15 معاهده جهانی از جمله کنوانسیون‌های ژنو در خصوص جنگ و اشغالگری، به نمایندگی از سوی کشور مستقل فلسطین، به عهدشکنی اسرائیل پاسخ داد؛ اقدامی که موجب حیرت آمریکا و خشم اسرائیل شد.
انتهای پیام/ب.ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها