امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75348
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش فارس خبرگزاری سما فلسطین، اخبار برخی تحولات فلسطین در زیر آمده است: 2 جوان فلسطینی توسط نیروهای پلیس اسرائیل وحشیانه زخمی شدند سما ...

به گزارش فارس خبرگزاری سما فلسطین، اخبار برخی تحولات فلسطین در زیر آمده است:

2 جوان فلسطینی توسط نیروهای پلیس اسرائیل وحشیانه زخمی شدند

سما امروز چهارشنبه ویدیوی تصویری را منتشر کرد که در آن نیروهای پلیس اسرائیل به طرز وحشیانه ای به دو جوان فلسطینی اهل شهرک شعفاط در شمال قدس حمله کرده و وی را شکنجه کردند.

شاهدان گفتند پلیس اسرائیل یک جوان فلسطینی را از محل کارش در یکی از قصابی های شهرک شفعاط ربوده و در حالی که جوان در برابر این اقدام نظامیان مقاومت می کرد وی را  از ناحیه سر و همه بدنش مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

نظامیان رژیم صهیونیستی در این صحنه جوانی دیگر را هم به طور وحشیانه هدف حمله قرار می دهند و ضربه های سنگینی به وی وارد می کنند.

تعرض صهیونیست های به دختران طلبه در مسجد الاقصی

ده ها شهرک نشین صهیونیست امروز چهارشنبه از باب المغاربه و با پشتیبانی نیروهای پلیس اشغالگر وارد صحن های مسجد الاقصی شدند.

دانشجویان و نمازگزاران زن و مرد حاضر در مسجد الاقصی با مشاهده یورش گروه به گروه شهرک نشینان به داخل مسجد سعی کردند تکبیر گویان و فریاد زنان آنها را از مسجد بیرون کنند که با حمله لفظی و بدنی آنها مواجه شدند.

هم اکنون فضای حاکم بر صحن های مسجد الاقصی پرتنش گزارش شده است و نیروهای پلیس صهیونیستی در ورودی های مسجد الاقصی محدودیت های شدیدی را اعمال کرده اند.
 
به صدا درآمدن صدای آژیر خطر صهیونیست ها در ساحل عسقلان

در همین حال منابع صهیونیستی به پایگاه عبری زبان "واللا" گفتند ظهر امروز چهارشنبه صدای آژیرهای خطر در منطقه ساحل عسقلان در مرز شمال نوار غزه به صدا درآمد.

این منابع گفتند صدای آژیر در واکنش به پرتاب موشکی فلسطینی صورت گرفت که در داخل مرزهای نوار غزه سقوط کرد.

جبهه داخلی رژیم صهیونیستی آمادگی روبرو شدن با شلیک موشک به سرزمین های اشغالی را تمرین می کند

جبهه داخلی رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه آمادگی آژیرهای هشدار خطر در شهر قدس و تل آویو را آزمایش می کند و مانوری را با به نمایش درآوردن فاجعه ای بزرگ در شهر ایلات برگزار می کند تا توانمندی نیروهای امنیتی و امداد و نجات اسرائیلی را ارزیابی کند.

آژیرهای خطر رژیم صهیونیستی درباره سقوط موشک ها در مناطق مختلف سرزمین های اشغالی هشدار می دهد.

منابع ارتش رژیم صهیونیستی گفتند این مانورها در چارچوب برنامه سالیانه برای سنجش آمادگی جبهه داخلی در سال 2014 برگزار می شود.

انتهای پیام/ب.ک
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها