امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75362
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 120
به گزارش فارس به نقل از الجزیره، بنا بر یک گزارش بازرسی رژیم صهیونیستی، بیش از 900 هزار فقیر در سرزمین های اشغالی وجود دارد که 306 هزار تن از آنان ...

به گزارش فارس به نقل از الجزیره، بنا بر یک گزارش بازرسی رژیم صهیونیستی، بیش از 900 هزار فقیر در سرزمین های اشغالی وجود دارد که 306 هزار تن از آنان کودکانی هستند که در طول یک روز هیچ غذای کاملی صرف نمی کنند و یا مجبور هستند از وعده های اصلی غذایی خود بکاهند.

نهاد ناظر این رژیم در ادامه این گزارش از به خطر افتادن وحدت ملی در پی فقط و گرسنگی شدید مردم، ابراز نگرانی کرده است.

از سوی دیگر، مخالفین کابینه اعتقاد دارند که بنیامین نتانیاهو، در طی این سال ها،  تعداد فقرا را افزایش داده است.

نهاد ناظر  رژیم اشغالگر قدس، در گزارش خود از جویندگان غذایی یاد کرده است که دور سازمان‌های خیریه برای دریافت وعده غذایی، تجمع می‌کنند.

«یوسف شبیرا» عضو نهاد ناظر ،«بنیامین نتانیاهو» را متهم به اهمال کاری و بی توجهی نسبت به فقرا می کند و می گوید: «دولت به این معنی نیست که به فقرا توجهی نکند و به کرامت انسانی و حقوق آن ها توجهی نداشته باشد» 

صدها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی در سال 2011 با حضور در خیابان ها نسبت به بی عدالتی و فقر روز افزون مردم تظاهرات کردند.

«دوف حنین» نماینده کنست در گفت و گو با الجزیره، سیاست های مالی بنیامین نتانیاهو را «سرمایه گذاری وحشی گونه» توصیف می کند و ادامه می دهد:‌ « اگر پدر و مادر خانواده نیز 24 ساعته کار کنند، باز در تأمین مخارج زندگی به مشکل برخواهند خورد.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها