امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75374
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کاروان بین المللی زائران صلح سوریه با حسین امیر عبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کاروان بین المللی زائران صلح سوریه با حسین امیر عبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه دیدار نمودند.

این کاروان که از ملیتهای مختلف اروپایی و آسیایی و همچنین فعالانی از کشورمان تشکیل گردیده است ، حامل پیام صلح و دوستی و همچنین کمکهای بشر دوستانه برای مردم سوریه می باشد.

کاروان مزبور پس از چند روز حضور در کشورمان و دیدار با برخی مسئولان جمهوری اسلامی ایران ، قرار است بزودی عازم دمشق گردد.

اعضای این کاروان در دیدار با معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه از تلاشها و مساعدتهای جمهوری اسلامی ایران به مردم سوریه تقدیر نمودند.

حسین امیر عبداللهیان در این دیدار ضمن تمجید از این ابتکار عمل انسان دوستانه کاروان زائران صلح به سوریه ، بر ضرورت ارسال کمکهای انسانی به مردم سوریه و تقویت راه حل سیاسی تاکید نمود.

وی با اشاره به حمایتهای جمهوری اسلامی ایران از ابتکار عملهای سیاسی ، بین المللی و منطقه ای در ارتباط با سوریه ، مردم این کشور را تصمیم گیر نهایی نسبت به آینده خویش دانست و تاکید نمود کسی نمی تواند از بیرون برای مردم فهیم سوریه تصمیم بگیرد.

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ضمن اشاره به تجمع گروههای تروریستی از سراسر جهان در سوریه اظهار داشت همه کشورها وظیفه دارند سوریه را در مبارزه با تروریسم یاری رسانند . وی در این رابطه خاطر نشان کرد که تروریسم جایی در سوریه و منطقه نخواهد داشت.

انتهای پیام/م.ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها