امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75382
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات «تجلی مهر» امسال با حدود 60 عنوان کتاب در بیست و هفتمین ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات «تجلی مهر» امسال با حدود 60 عنوان کتاب در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور می‌یابد که از این تعداد 45 عنوان کتاب در حوزه بزرگسالان و 15 عنوان کتاب برای مخاطبان کودک و نوجوان است.

این انتشارات اکنون 4 عنوان کتاب آماده چاپ دارد که از جمله آنها می‌توان به کتاب‌ «طعم تکه‌های روحم» و «شب پشت پنجره» از استاد «عبدالعظیم ساعدی» اشاره کرد که مجوز این دو کتاب از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

از انتشارات «تجلی مهر» دو کتاب دیگر با عناوین «جشن تولد» از «امیر کریمی» و «دریچه‌ای به آسمان» از «محمد افشار» در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتظار نوبت مجوز است.

از آثار چاپ اول انتشارات «تجلی مهر» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، می‌توان به کتاب «عاشقانه‌های عاقلان» از «الهه خاکپور»، کتاب «حلول واژه‌ها» از «ناهید حسام»، کتاب «شیعه‌نامه» از «محمدرضا آقاسی»، کتاب «جرعه‌ای از آسمان» از «رحیم زریان»، اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار