امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75384
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، سلسله کتاب‌های سبک زندگی و فرزندان شهدا در 12 جلد از سوی سازمان حفظ و نشر اندیشه‌های بانوان ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، سلسله کتاب‌های سبک زندگی و فرزندان شهدا در 12 جلد از سوی سازمان حفظ و نشر اندیشه‌های بانوان دفاع مقدس وابسته به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حال نگارش است که اکنون خاطرات زنان دفاع خرمشهری در دست جمع‌آوری است.

جمع‌آوری خاطرات زنان خرمشهری در دفاع مقدس شروع شده است و در آینده نزدیک توسط برخی از نویسندگان ادبیات دفاع مقدس از سوی سازمان حفظ و نشر اندیشه‌های بانوان دفاع مقدس منتشر و احتمالاً در سوم خرداد سال جاری مورد رونمایی قرار می‌‌گیرد.

بر اساس این گزارش،‌ 30 فروردین سال جاری از سلسله کتاب‌های سبک زندگی و فرزندان شهدا دو کتاب با عنوان «مادر که از تمام دلش چشم بست» با موضوع دلنوشته‌های فرزندان شاهد خطاب به مادرشان و  کتاب «سبک زندگی ایثارگران» برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی طی مراسمی رونمایی و در در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روانه بازار نشر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار