امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75390
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 52
کامران شرفشاهی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر منتشر خود، اظهار داشت: ...

کامران شرفشاهی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر منتشر خود، اظهار داشت: در آخرین روز سال گذشته کتاب «سفیر اردهال» دربرگیرنده روایت منظوم زندگانی حضرت سلطان علی‌بن محمد باقر (ع) برای کودکان و نوجوانان توسط انتشارات «سفیر اردهال» چاپ و در ایام نوروز در اختیار کودکان و نوجوانانی که به مزار آن حضرت واقع در اردهال کاشان مسافرت کرده بودند، قرار داده شد.

وی اضافه کرد: کتاب «سفیر اردهال» نیز به زودی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب به مخاطبان کودک و نوجوان عرضه می‌شود به همین منظور علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به غرفه انتشارات «سفیر اردهال» مراجعه کنند.

شرفشاهی درباره تازه‌ترین اثر در دست نگارش خود، گفت: در حال حاضر به طور جدی بر روی یک مجموعه داستان درباره امام رضا (ع) و مجموعه‌ای دیگر در خصوص یادداشت‌ها و خاطرات دفاع مقدس کار می‌کنم که هر دوی این کتاب‌های در انتشارات «تجلی مهر» در حال آماده‌سازی است.

وی افزود: هنوز هیچ عنوانی برای این آثار درنظر نگرفته‌ام، همچنین بعید می‌دانم که کتاب‌های فوق به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  برسد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها