امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75398
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی‌که شاهد فعالیت گسترده سینماهای «هالیوود» (آمریکا)، بالیوود (هند)، کالیوود (پاکستان)، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی‌که شاهد فعالیت گسترده سینماهای «هالیوود» (آمریکا)، بالیوود (هند)، کالیوود (پاکستان)، نالیوود (نیجریه) در سراسر دنیا هستیم،عده‌ای از بازیگران مسلمان هالیوود و در رأس آنها، «عمر ریگان»، کمدین مسلمان هالیوود، اقدام به تأسیس یک صنعت سینمایی جدید مختص مسلمانان و فیلم‌های اسلامی تحت عنوان «حلالیوود» خواهند کرد.

بنابر این گزارش این صنعت سینمایی از اواخر سال میلادی جاری، با هدف تحت پوشش قرار دادن زیر مجموعه‌ سرگرمی‌های اسلامی، ارائه چهره‌ای حقیقی از اسلام  و با ساخت یک فیلم اکشن کمدی تحت عنوان «شریعت آمریکایی»، آغاز به کار خواهد کرد.

این فیلم داستان سیاستمداران آمریکایی است که با دامن زدن به مسئله اسلام ستیزی در آمریکا تلاش می‌کنند نه تنها در رأس قدرت باقی بمانند بلکه بر قدرت خود بیفزایند.

«عمر ریگان»، همبازی «جکی چان» در فیلم پرفروش «ساعت شلوغی 2» در یک فیلم ویدئویی ضمن انتشار این خبر از مردم خواست تا برای تأسیس این صنعت سینمایی از هرگونه کمک مادی و معنوی دریغ نکنند.

«ریگان» گفت: در سراسر جهان، یک میلیارد مسلمان وجود دارد ولی هیچ کس و هیچ جایی برای روایت و تصویر ما و داستانهایمان وجود ندارد. 

وی افزود: بنا بر این من هالیوود را ترک کرده‌ام و از هم‌اکنون به حلالیوود می‌پیوندم و تمام تلاش خود را برای مقابله با تصویر کلیشه‌ای و نادرستی که در رسانه‌های آمریکایی و غربی وجود دارد، به کار خواهم گرفت.

«ریگان» در ادامه متذکر شد: این ماموریت و هدف اصلی ماست: ما یک صنعت سرگرمی حلال راه‌اندازی خواهیم کرد، یک صنعت سرگرمی که ما (مسلمانان) بتوانیم به آن اعتماد کنیم. همچنین ما می‌خواهیم از این طریق مردم جهان را نسبت به اسلام و مسلمانان آگاه کنیم و حقیقت را در این‌باره بگوییم. هدف دیگر ما نیز ایجاد بستری مناسب برای نویسندگان، بازیگران و کارگردانان مسلمان است، جایی که آنها بتوانند از طریق آن داستانشان را تبدیل به فیلم کنند، بدون آنکه در این میان حقایق تحریف شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها