امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75407
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 102
حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری نویسنده کتاب «جمله‌ای که خدا دوست دارد» در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری نویسنده کتاب «جمله‌ای که خدا دوست دارد» در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: این کتاب درباره سبک زندگی است و 11 جمله‌ای که بیشترین کاربرد را در زندگی ما دارد و خداوند متعال نیز این جملات را دوست دارد مانند جملات تشکرآمیز، سلام، خداحافظی، دلداری، تشویق، راهنمایی دیگران و ... در این کتاب ذکر شده است.

وی با اشاره به اینکه این کتاب در سه محور اثبات خدا، صفات خدا و زندگی خدا به ارائه مفاهیم توحیدی می‌پردازد، افزود: بسیاری از پیام‌ها فطری است و مرز ندارد و این پیام‌های فطری را می‌توان به زبان‌های مختلف ترجمه کرد، به عنوان مثال بحث‌های توحیدی، اخلاقی و تربیتی مرز ندارد و در همه مکان‌ها دارای مخاطب است، در واقع کتاب «جمله‌ای که خدا دوست دارد» در زمینه زندگی خدایی است.
 
 حجت‌الاسلام حیدری ابهری با بیان اینکه این کتاب توسط انجمن دینی مسلمانان در ماداگاسکار به چاپ رسیده است، ابراز داشت: زمانی که خدا را باور داشته و با صفات وی آشنا شدیم، به عنوان یک انسان خداباور باید چه ویژگی‌هایی در زندگی داشته باشیم؛ یعنی باور به خدا چه انعکاسی در زندگی دارد، از مطالب دیگری است که در کتاب «جمله‌ای که خدا دوست دارد» ذکر شده است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی از نوشتن این کتاب آشنایی کودکان با خداوند است، ادامه داد: سعی شده است این مفهوم برای کودکان ترسیم شود که خداوند در تمام لحظات زندگی حضور دارد و تنها در نماز نیست که می‌شود با خدا سخن گفت.

به گزارش فارس، «جمله‌ای که خدا دوست دارد» توسط مؤسسه فرهنگی فدک چاپ شده و سمانه یاری تصویرگری‌ آن را بر عهده داشته است، همچنین «دائرة‌المعارف قرآن»، «از این خانه به آن خانه»، «خدا و قصه‌هایش»، «پیامبر اکرم(ص) قصه می‌گوید»،‌ «پرسش و پاسخ با نسل نو»، «برایم از قرآن بگو»، «خداشناسی قرآنی کودکان» و «تولد جوجه‌ها» از جمله آثار نویسنده این کتاب است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها