امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75414
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «هادی مظفری» معاون فرهنگی و هنری سازمان زیبا‌سازی شهر تهران از رونمایی و نصب  5 مجسمه شهری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «هادی مظفری» معاون فرهنگی و هنری سازمان زیبا‌سازی شهر تهران از رونمایی و نصب  5 مجسمه شهری در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: سازمان زیبا‌سازی 5 مجسمه شهری با موضوع کتاب را همزمان با افتتاح نمایشگاه رونمایی و در محل نمایشگاه نصب می‌کند.

وی افزود: همچنین به منظور زیبا سازی آثار حجمی هنری دیگری نیز در محوطه نمایشگاه قرار جانمایی خواهد شد.

مظفری با اشاره به اهمیت بعد بین‌المللی نمایشگاه کتاب تهران گفت: با توجه به اهمیت این رویداد مهم فرهنگی، سازمان زیباسازی قصد دارد پرچم کشورهای شرکت کننده در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب را در ضلع جنوبی نمایشگاه و حد فاصل خیابان قنبر زاده تا خیابان پاکستان نصب کند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان زیبا‌سازی شهر تهران درباره فضاسازی‌ محیط درونی نمایشگاه گفت: فضا سازی درون نمایشگاه بر عهده سازمان زیباسازی است و محتوای فضا سازی اعم از شعارها و طرح‌ها نیز از سوی ستاد برگزار کننده نمایشگاه اعلام می‌شود.

وی افزود: فضاسازی محیط بیرونی نمایشگاه نیز بر عهده سازمان زیباسازی قرار دارد. همچنین سازمان زیباسازی مساعدت‌ جدی در قبال  امکانات رفاهی که مورد استفاده حجم وسیع بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد، خواهد داشت.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها