امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75430
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لادن حیدری مدیر کل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لادن حیدری مدیر کل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این همایش عملیاتی کردن وظایف و تحقق اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه حمایت از حقوق پدیدآورندگان است  تا این افراد بیش از گذشته با حقوق مربوطه در این حوزه آشنا شوند.

وی از دیگر اهداف چهارمین همایش  «حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط» را اطلاع رسانی و فرهنگ سازی احترام به حقوق صاحبان اثر و همچنین آشنائی پدیداورندگان آثار هم با حقوق قانونی خود ذکر کرد.

دبیر چهارمین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از پدیدآورندگان آثار از حقوق قانونی خود اطلاع کافی ندارند ادامه داد: حضور بخش خصوصی در این دوره از همایش فرصت بیشتری را برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از متولیان حمایت از حقوق پدیدآورندگان آثار ادبی و هنری در حوزه  برنامه ریزی و سیاستگذاری فراهم می سازد.

وی افزود: در این همایش  تعدادی از مقامات ، شخصیت‌های علمی ، صاحبنظران داخلی و خارجی و دانش آموختگان حقوق حضور دارند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها