امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75435
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، ارتش متحد بلوچستان در حالی مسئولیت انفجار دیروز اسلام‌آباد را پذیرفت که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، ارتش متحد بلوچستان در حالی مسئولیت انفجار دیروز اسلام‌آباد را پذیرفت که دولت در اقدامی عجیب این ادعای بلوچ‌‌ها را رد کرد.

گروه شبه‌نظامی جدایی‌طلب موسوم به ارتش متحد بلوچ با پذیرفتن مسئولیت انفجار دیروز در بازار میوه اسلام‌آباد، این اقدام را پاسخی به حملات ارتش برضد این گروه دانست و تصریح کرد که جدایی‌طلبان بلوچ حملات بیشتری را در سایر شهرهای پاکستان انجام خواهند داد.

این گروه همچنین مسئولیت انفجار چند روز پیش در قطار مسافری لاهور که منجر به کشته شدن 17 تن و زخمی شدن دست‌کم 45 نفر دیگر شد را نیز پذیرفت.

اما پس از این اظهارات، سخنگوی وزارت کشور پاکستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و این ادعاها را رد کرد.

وی با احمقانه خواندن این ادعا، تصریح کرد که ارتش متحد بلوچستان هیچ نقشی در این حادثه ندارد.

این مقام پاکستانی با اشاره به اینکه طبق تحقیقات انجام شده، گروه‌های دیگری در این حمله دست دارند، افزود: پس از تکمیل تحقیقات، این افراد تحت پیگرد قرار می‌گیرند.

صبح دیروز، انفجار بمبی در بازار میوه شهر اسلام‌آباد موجب مرگ دست کم 24 تن و زخمی شدن 115 نفر دیگر شد.

پس از این حمله، طالبان با محکوم کردن این حادثه، هر نوع دست داشتن این گروه در این حادثه را رد و تأکید کرد که از نظر طالبان حمله به مراکز پر‌جمعیت و مردم حرام است.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها