امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75442
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 193
گم شدن کنترل تلويزيون بارها و بارها اتفاق می‌افتد پیدا کردن این وسیله کوچک کار آسانی نیست. اگر به همین خاطر دنبال نرم افزاری برای تبدیل گوشی ...

گم شدن کنترل تلويزيون بارها و بارها اتفاق می‌افتد پیدا کردن این وسیله کوچک کار آسانی نیست. اگر به همین خاطر دنبال نرم افزاری برای تبدیل گوشی همراه به کنترل هستید، تا پایان همراه این گزارش باشید.

بیشتر ابزارهایی که امروزه دور اطراف ما را پر کردن می‌شود از راه دور هم کنترل کرد. همه این ابزارها چه تلویزیون باشند و چه سیستم تهویه هوا و یا پروژکتور دارای یک کنترل مخصوص به خود هستند که نکته مشترک همه این دستگاه‌ها استفاده از اینفرارد یا اشعه فروسرخ هست تلفن‌های همراه امروزی هم از اینفرارد استفاده می‌کنند اما برای انتقال داده‌ها. خب حالا که تلفن‌های همراهمان اینفرارد دارند پس می‌توانند کنترلی برای ابزارهای دور اطرافمان باشند.


 


این نرم افزار تقریبا از همه دستگاه‌ها یعنی نه فقط تلویزیون بلکه سیستم تهویه هوا و یا پروژکتور را هم می‌شناسد. شما با یک جستجوی کوتاه و ساده در داخل این نرم افزار می‌توانید به راحتی مدل دستگاه خود را پیدا کنید. یکی از خوبی‌ها و ویژگی نرم افزار Smart IR Remote این است که دغدغه پیدا کردن دستگاه کنترل الکترونیکی را از شما می‌گیرد.

حالا اگر دوست دارید بدانید گوشی هوشمند شما به درگاه اینفرارد مجهز هست یا نه اینجا کلیک و لیست گوشی‌های مجهز به درگاه اینفرارد را ببینید.
 

تصاویر محیط نرم افزار، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

      

 

 
مشخصات
  حجم: 8.50 مگابایت
  نسخه: 1.7.7
  اجرا در: اندروید 4.0.1 و بالاتر


برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها