امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75447
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های مصری «حمدین صباحی» موسس جریان مردمی مصر و یکی از نامزدهای انتخابات ریاست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های مصری «حمدین صباحی» موسس جریان مردمی مصر و یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مصر که در برنامه‌ای تلویزیونی حضور پیدا کرده بود، تأکید کرد که از حق ایران در دست یابی به فناوری صلح آمیز هسته‌ای حمایت می‌کند.
صباحی که در برنامه تلویزیونی «علی اسم مصر» شرکت کرده بود گفت از اینکه به جبهه ناصری ها در مصر که نقش مصر را در میان کشورهای عربی و آفریقایی تقویت کرده بود تعلق دارم افتخار می‌کنم.
وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره ادعای امارات در مورد جزیره‌های سه گانه ایرانی گفت: به شدت اشغال حتی یک وجب از خاک یک کشور عربی از جمله امارات و فلسطین را محکوم می‌کنم اما مشکلاتی که ریشه دار نیستند باید حل و فصل شوند.
وی همچنین خواستار رسیدن به روندی عادلانه در تأمین امنیت مصر و دیگر کشورهای از جمله ایران، ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس در منطقه شد.
صباحی پافشاری کرد که روند روابط خارجی با همه کشورهای منطقه از جمله ایران را بر اساس منافع ملی مصر پیش خواهد برد و افزود: به دنبال جنگ افروزی با هیچ کشوری از جمله ایران و ترکیه نیستم و امنیت مصر با امنیت کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در ارتباط است.
انتهای پیام/ب.ک
 
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها