امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75457
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشگر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشگر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی که صبح امروز در مسجد جهاد ستاد کل برگزار شد در

خصوص نام‌گذاری سال جاری و تأکید مقام معظم رهبری در مدیریت جهادی اظهار داشت: این نوع مدیریت که از جهاد سازندگی و جبهه‌ها شروع شد در نیروهای مسلح ساری و جاری است و ما هیچ مدیری نداشتیم که دارای شاخص مدیریت جهادی نباشد.

فیروزآبادی به سخنان رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری اشاره کرد و افزود: اینکه ایشان در سخنانشان به پیشرفت‌های دفاعی به عنوان یک مثال و الگو در کنار پیشرفت‌های نانو و هسته‌ای اشاره داشتند محصول همان مدیریت جهادی در نیروهای مسلح است.

وی در خصوص موضوعات اقتصادی نیز خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح مأموریت اقتصادی ندارند و کار اقتصادی دارند و در اقتصاد نقش ایفاء می‌کنند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: اقتصاد کشور مربوط به موضوعاتی نظیر منابع انسانی تخصص، نظم و کارآفرینی و هدایت نیروی انسانی در مسیرهای مشخص و نیز شکستن زنجیرها و موانع است و بنده اعلام می‌کنم که نیروهای مسلح به عنوان پشتیبان از دولت تدبیر و امید حمایت خواهد کرد.

سرلشکر فیروزآبادی افزود: نیروهای مسلح در پشتیبانی از دولت در موضوعات اقتصادی نیز اگر لازم باشد وارد شده و انجام وظیفه خواهند کرد و ما این موضوع را با دولتی‌ها و معاون اول رئیس‌جمهور نیز مطرح کرده و آمادگی خود را برای حمایت از دولت به آنها اعلام کرده‌ایم.

فیروزآبادی در عین حال تأکید کرد: نیروهای مسلح در بخش‌های خصوصی دخالت نکرده و به انجام پروژه‌هایی می‌پردازند که یا پیمانکار نداشته و یا انجام آنها با به کارگیری فناوری‌های باقیمانده از دوران دفاع مقدس امکان‌پذیر است.

وی اظهار داشت:‌ البته اولویت اصلی استفاده از تجهیزات نیروهای مسلح برای ارتقای توانمندی دفاعی است اما ما توانمندی‌های دیگری داریم و آمادگی خود را به دولت نیز اعلام کرده‌ایم.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها