امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75459
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز دومین روز ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی مرحله دوم اجرای قانون ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز دومین روز ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه شروع شد.

افرادی که آخرین شماره کد ملی آنها یک باشد امروز در حال ثبت نام در سایت رفاهی هستند که البته این سایت در روز اول با اختلال و کندی روبرو بود.

با این حال مشاهدات خبرنگار ما از سطح شهر و دفاتر ثبت نام متقاضیان نشان می‌دهد که روند ثبت اطلاعات به خوبی انجام می‌شود.

در این راستا یکی از مسئولان ثبت نام کننده در دفاتر پلیس +10 می گوید:‌ امروز متقاضیانی که برای ثبت نام آمدند به راحتی توانستند اطلاعات خود را ثبت کنند و مشکل و اختلالی در روند آن وجود نداشت.

همچنین صاحب کافی نت که مشغول ثبت نام از چند متقاضی در سایت بود گفت:‌ برخلاف روز گذشته که سایت با مشکل مواجه بود امروز به راحتی توانستیم برای متقاضیان ثبت نام انجام دهیم و مشکلی در این باره وجود نداشت.

 

مراجعانی که خود اقدام به ثبت نام در سایت رفاهی کرده‌اند نیز امروز از تسهیل روند ثبت نام در این سایت اظهار رضایت دارند.

به گزارش فارس روز گذشته سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه از رفع اختلال سایت رفاهی خبر داده بود که در دومین روز ثبت نام به خوبی این موضوع مشهود است.

به گزارش فارس، مسئولان دولت خواستار انصراف افراد غیرنیازمند به یارانه نقدی هستند تا بتوانند منابع حاصل از این موضوع را در بخش‌های تولید، سلامت، بهداشت،‌درمان و توسعه حمل و نقل عمومی هزینه کنند.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها