امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75477
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۶
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست، طی یک بررسی صورت گرفته مشخص شد که جمع کثیری از مردم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست، طی یک بررسی صورت گرفته مشخص شد که جمع کثیری از مردم آمریکا هنوز نمی‌دانند که اوکراین در کدام قاره و منطقه قرار دارد اما با این حال بیشتر خواستار مداخله نظامی کشورشان در این منطقه و تحولات اخیر این کشور هستند.


از زمانیکه ارتش روسیه برای اولین بار در اوایل ماه مارس وارد شبه‌جزیره «کریمه» شد، یکسری نظرسنجی‌های رسانه‌ای صورت گرفت و در آنها از مرد آمریکا پرسیده شده که تمایل دارند دولتشان چگونه به وضعیت و بحران به وجود آمده در این منطقه واکنش نشان دهد.
این گزارش سپس ادامه داد، علیرغم آنکه دو سوم از مردم آمریکا گفتند که وضعیت اوکراین را از نزدیک دنبال می‌کنند، اما اغلب آنها اطلاعات بسیار اندکی درباره رخدادهای اوکراین داشتند و حتی نمی‌دانستند که این کشور در کجا واقع شده است.
در ۲۸ تا ۳۱ ماه مارس ۲۰۱۴، از یک نمونه ۲ هزار و ۶۶ نفری از مردم آمریکا سوال پرسیده شد که تمایل دارند دولتشان چه واکنشی به تحولات اوکراین نشان دهد و همچنین از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی خواسته شد بر روی نقشه‌ای که در اختیار آنها قرار داده شده بود، موقعیت جغرافیایی و محل دقیق کشور اوکراین را مشخص کنند.
نتایج این نظرسنجی نشان داد که تنها یک نفر از هر ۶ آمریکایی محل قرارگیری اوکراین بر روی نقشه را می‌دانستند و هر اندازه که حدسیات آنها از محل واقعی اوکراین فاصله بیشتری داشت، بیشتر خواستار مداخله نظامی کشورشان در اوکراین شده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار