امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75483
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۶
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی‌‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه‌ای که به مناسبت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی‌‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه‌ای که به مناسبت بزرگداشت روز ملی فن‌آوری هسته‌ای که توسط سازمان فرهنگی  و ورزشی شهرداری در سالن کانون جوانان بسیج ترتیب یافت، اظهار داشت: شهیدان هسته‌ای هدفی جز اقتدار کشور نداشتند.

وی ادامه داد: چه شهدای هشت سال دفاع مقدس و چه شهدای هسته‌ای همگی برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و پیشرفت و توسعه کشور گام برداشتند که همگی مورد تهدید واقع شدند.

همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد با تأکید بر اینکه آنچه سبب عزت‌مندی انقلاب اسلامی می شود نباید کوتاهی کرد، اذعان داشت: جوانان کشور با پیشرفت‌های علمی خود گامی برای رسیدن به استقلال کشور بر می‌دارند.

پیرانی یادآور شد: یاد شهدا با عزت مندی انقلاب اسلامی و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان در اذهان به خصوص نسل‌های آینده ماندگار می‌ماند.

وی عنوان کرد: بسیار باارزش بود که رهبر معظم انقلاب در سخنان خود از همه مدیرانی که از ابتدا در تحقق پیشرفت هسته‌ای نقش داشتند قدردانی کردند و به مدیران هسته‌ای تأکید کردند که برای آنچه که به دست آوردید، تعصب داشته باشید و به راحتی از دست ندهید.

همسر شهید رضایی‌نژاد، سخنان رهبر معظم انقلاب را نقشه راه برای پیشرفت کشور اعلام کرد و گفت: مقام معظم رهبری برای مذاکرات محدوده خاصی تعریف کردند و فرمودند که مذاکرات دلیل نمی شود تا تحقیق و توسعه دانش هسته‌ای متوقف شود این راه باید ادامه یابد.
انتهای پیام/61004/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار