امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75522
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
حسن تامینی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در رشت اظهار کرد: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی دولت روحانی تا هفته آینده اجرایی می‌شود. وی ...

حسن تامینی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در رشت اظهار کرد: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی دولت روحانی تا هفته آینده اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه جاده‌های روستاهای گیلان به دلیل نداشتن شانه خاکی مناسب و جداکننده وسط تبدیل به جاده‌های مرگ در استان تبدیل شده‌اند افزود: هنوز بسیاری از قول‌هایی که برای بهبود وضعیت جاده‌های سطح کشور داده شده بود محقق نشده است.

نماینده مردم رشت در مجلس مهم‌ترین دلیل برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی را عدم پاسخگویی به نمایندگان عنوان کرد.

وی ادامه داد: در حوزه راه‌های کشور و مسکن مهر به ویژه رسیدگی به اتمام چند پروژه راه‌آهن در سطح کشور هنوز سئوالات بسیاری بی‌پاسخ مانده است.

تامینی گفت: بنده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان گیلان حدود چهار ماه است در انتظار دیدار با وزیر راه برای بررسی مسایل به ویژه پروژه‌های نیمه کاره در گیلان هستم.

وی با تصریح بر اینکه هنوز تکلیف راه‌آهن گیلان و 11 کیلومتر باقیمانده آزاد راه این استان مشخص نشده است، اضافه کرد: این امر نشانه کم‌لطفی وزیر راه نسبت به گیلان است.

نماینده مردم رشت در مجلس نظر نمایندگان با استیضاح وزیر راه را مساعد خواند و خاطرنشان کرد: بسیاری دیگر از نمایندگان مجلس با استیضاح این وزیر موافق هستند.

به گزارش فارس، پیش از این نیز در سال گذشته طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی توسط 13 تن از دیگر نمایندگان مجلس به دلیل  عدم رسیدگی به وضعیت پروژه راه‌آهن مشهد به شمال کلید خورده بود.
ا‌نتهای پیام/84002/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها