امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75534
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
عدنان زادهوش امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اعتراض و مخالفت‌های خود با دفن ریچارد فرای در خاک شهید‌پرور اصفهان اظهار کرد: ما در تاریخ ...

عدنان زادهوش امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اعتراض و مخالفت‌های خود با دفن ریچارد فرای در خاک شهید‌پرور اصفهان اظهار کرد: ما در تاریخ با این موضوع مواجه بوده‌ایم که برخی از افراد کشور‌های مختلف خواستار دفن شدن در کشور‌های دیگر هستند و این اصل در تاریخ وجود دارد.

وی با بیان اینکه برخی از افراد دارای سابقه خدمت‌رسانی در کشور‌های دیگر هستند و به این دلیل دفن شدن آنها در خاک این کشور‌ها منعی ندارد، اضافه کرد: اما فرای و خواهرش دلال فروش میراث فرهنگی بودند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه در بسیاری از موارد دنیای غرب از جنازه‌های خود برای دست‌یابی به منافع خود در کشور ایران استفاده می‌کند، تصریح کرد: غربی‌ها از هر راهی برای ضربه زدن به ایران استفاده می‌کنند و با اعلام صلح و دوستی، میراث فرهنگی فروشی و دفن جنازه‌های جاسوسان خود در خاک ایران به دنبال دست‌یابی به منافع خود در خاک ایران هستند.

وی با اشاره به اینکه سابقه بسیار بدی از آمریکایی‌ها وجود دارد، ادامه داد: ایرانیان با هر حرکتی از سوی دنیای غرب مخالفت می‌کنند و مردم اصفهان با دفن ریچارد فرای در کنار رودخانه زاینده‌رود به صورت جدی مخالف هستند.

زادهوش با بیان اینکه دنیای غرب با عنوان کردن دفن ریچارد فرای در اصفهان درصدد ایجاد حساسیت‌زدایی در بین ملت ایران هستند، تاکید کرد: دولت‌مردان و ملت ایران باید با تدبیر ویژه خود از اقدامات جاسوسان غربی در ایران جلوگیری کنند.
انتهای پیام/63004/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها