امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75544
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک محمدتقی امینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اردوها از روز گذشته آغاز و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک محمدتقی امینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اردوها از روز گذشته آغاز و بیش از 11 هزار دانش‌آموز دختر و پسر زیر پوشش آن قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان دختر دوره عملی نداشته و مباحثی چون امداد و نجات را در مدارس فرا می‌گیرند،  تصریح کرد: اردوی دانش‌آموزان پسر به صورت عملی و در میدان هفت تیر در حال برگزاری است.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اهمیت توجه هر چه بیشتر به کلاس درس آمادگی دفاعی دانش‌آموزان گفت: باید ایجاد روحیه شهادت‌طلبی در بین نوجوانان اولویت اول کلاس‌ها باشد.

امینی ادامه داد: جوانان مهمترین سرمایه‌های جمهوری اسلامی هستند، امروز نسل جوان تشنه آشنایی با مفاهیم و ارزش‌های واقعی دفاع مقدس است و ما باید بیشترین توجه را در این موضوع معطوف کنیم تا بتوانیم نتیجه بهتری بگیریم.

وی با اشاره به اهمیت فراگیری درس آمادگی دفاعی تاکید کرد: تاریخ نشان می‌دهد هر کشور و ملتی که قوی و شجاع باشد و در برابر ستمگران بایستد می‌تواند استقلال و آزادی و عزت خود را حفظ کند و ملتی که ضعیف و ناتوان بوده و همت ایستادگی در برابر زورمندان را نداشته باشد محکوم به شکست و ذلت است، هر جا ملتی سختی مبارزه و رنج دفاع شرافتمندانه را بر خود هموار کرده در برابر دشمن سر تسلیم فرود نیاورده و سرانجام پیروز شده و به آرمان‌های ارزشمند خود دست یافته است  و این نشان دهنده اهمیت فراگیری آموزش‌های دفاعی است.
انتهای پیام/87003/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها